Образовно рандеву МАССУМ 2022

Домаќин: ССОУ “Димитрија Чуповски” – Велес🔴

Свечено отворање:🗓 6 Мај 🕛 12 часот 📍 Амфитеатар во Младински парк

Ве очекуваме😊😃

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *