Еко-волонтерство

На обуката за млади за развој на волонтеризмот и заштита на животната средина, која се одржа во Европската куќа учествуваа и наши ученици.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *