Велигденски базар

На организираниот Велигденски базар од страна на општината на градот учествуваа и учениците на нашето училиште ССОУ” Димитрија Чуповски”. Во прилогот погледнете дел од изложените изработки на нашите креативни и вредни ученици…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *